Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
ReAktif Plastik

Firmamız uluslararası faaliyet gösteren büyük ölçekli inşaat firmalarının yurt içi ve yurt dışı şantiyelerinde uzun yıllar çalışılarak edinilen bilgi, beceri, deneyim ve tasarrufların ülke ekonomisine katkı sağlamak üzere üretime yöneltilmesi amacıyla üretim sektöründeki yolculuğuna 2006 yılında başlamıştır.

Başlangıçta, sınırlı sayıda makine ve çekirdek kadrosuyla üretime başlayan şirket, bugün  3.500 m2 kapalı alanda faaliyet göstermektedir.

Ürünlerimizi, en üst teknolojiyi ve bilgiyi kullanarak, uluslararası standartlarda,  kazandığımız bilgi birikimi ve tecrübeyle müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Müşteri odaklı çalışmak ve müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutarak, kaliteli hizmet anlayışı ile ürün yelpazemizi genişletmek ve hizmet vermek temel politikamızdır.

Şirketimiz Yurtiçinde başta Trabzon olmak üzere bir çok şehrimize, ayrıca Gürcistan ve Rusya’yada  hizmet vermektedir.

Eğitimli ve yetişmiş çalışanlarımızla, değişen teknolojiyi takip ederek ürün kalitemizi sürekli yükseltmekte ve ilkelerimizden taviz vermeden büyüyerek, gelişerek hedeflerimize her geçen gün daha da yaklaşmaktayız.

Misyonumuz

Sürekli iyileşmeye inanarak kendimizi geliştirmek ve müşterilerimize daha da iyi kalite, hizmet ve fiyat sunmak için çalışmak. Ekonomik yaşamak ve hızlı koşmak.

Değerlerimiz
  • Müşteri odaklı olmak
  • Fedakârca çalışmak
  • Sürekli gelişime açık olmak
  • Ortak hedefe hizmet vermek
  • Dürüst, açık sözlü ve mütevazı ilişkiler kurmak
  • Kaynaklarımızı etkin kullanmak
  • Sağlıklı çalışma platformu oluşturmak
Vizyonumuz

No sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit

Çağdaş, demokratik, bilimsel ve akılcı açılımlar sağlayabilen, çağı yakalamış, mükemmelliğe erişmiş, gelişmiş bir ülke ve huzurlu bir gelecek için uğraş veren, meslek edinmeye kararlı halkımıza eğitim ve gelir yuvası olmak.

Yeniliklere açık, geleceğe emin adımlarla ilerleyen, çevresine yenilikçiliğin aydınlık ışığını yaymayı görev saymış, çevresinden daima ilerde yürümeyi kendisine ilke edinmiş, gözünü daima ileriye yöneltmiş bir işletme olmak.

Ülke ekonomisine katkı sağlamayı görev edinmiş bireyler oluşturmak.

Whatsapp
ReAktif Plastik
ReAktif Plastik
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?