Kalite Politikamız

Reaktif Plastik olarak biz, üretimi alanında yüksek teknoloji, uzman kadro, kısa üretim süreleri ve etkin AR-GE çalışmaları ile sektörün önde gelen firmaları arasında yer almak için çalışıyoruz. Teknolojiye olan yatırımımız sürekli artarak devam ediyor. Tasarım imalat test ve değerlendirme aşamalarının tümünde en az hata yüksek kaliteli uzun üretimi için gerekli tüm doneleri yerli yerince kullanmaktan asla taviz vermiyoruz.
Grup çalışmasına inanıyoruz, iş sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uymanın vazgeçilmez bir gereklilik olduğunun bilincindeyiz. Kalitenin sürekli iyileştirilmesi için tüm çalışanlarımızın sisteme katılımını ve eğitimini sağlıyoruz. Çalışanlarımızın bizim için değerini fark ederek; daha iyiye ulaşmak için firma hedefleri ve kişisel gelişimleri doğrultusunda sürekli eğitimlerini sağlamaktayız. Çalışanlarımızın üretmiş olduğu hizmetlerin ve ürünlerin bir kerede ve sıfır hata ile üretmesini sağlamak için müşteri istek ve şartnamelerinin tüm çalışanlar tarafından bilinmesini ve güncel tutulmasını sağlıyoruz.
Yenilikçi ve atılımcıyız, sektörde dünya pazarlarını hedefliyoruz. Uluslar arası alanda rekabet edebilmek için, kalite yönetim sistemimizde ve tüm faaliyetlerimizde, sürekli geliştirme ilkesini benimsiyoruz. Tedarikçilerimiz üretim sistemimizin bir parçasıdır. Sektörde yenilikçi olmak, kaliteli hammadde alet makine ve teçhizat temini sağlayabilmek için tedarikçilerimizi de geliştirmeye çalışıyoruz. Faaliyetlerimizi doğaya ve insana saygılı, şeffaflık ilkelerine bağlı kalarak gerçekleştiriyoruz.

Bu Amaç Doğrultusunda;

  • Toplumsal Sorumluluk Bilinciyle ve İnsanlığa Yararlı Ürünler Üretmeyi,
  • Yan Sanayi Firmalarımızla Karşılıklı İşbirliği ve Güven İçerisinde Çalışmayı,
  • Kalite Yönetim Sistemimizi Sürekli Olarak Geliştirerek Müşteri Memnuniyetini Arttırmayı,
  • Yaptığı Her Faaliyeti Kalite Bilinci ile Sorgulayan Yetkin İnsan Kaynağına, Şirket Organizasyonuna ve Kültürüne Sahip Olmayı,
  • Güvenli Çalışma Koşullarını Sağlamayı
  • Doğal Yaşam Zincirinin Bir Halkası Olarak Doğaya ve Toplauma Saygılı Olmayı,
  • Çalışmalarımızın Bağlılığını ve Memnuniyetini Sağlamak için Eğitim ve Bireysel Gelişimlerini Arttırarak,
  • Takım Ruhu İçinde Ortak Hedefler Doğrultusunda Karşımıza Çıkan Problemleri Hep Beraber Çözmeyi,
  • Dürüst, Güvenilir, Yenilikçi ve Çağdaş İlke Ediniriz.
Başta Üst Yönetim Olmak Üzere Tüm Çalışanlarımız REAKTİF PLASTİK Kalite Politikasını Uygulamaktan ve Kalite Yönetim Sistemimizin Etkinliğini Geliştirmekten Sorumludur.